Posts

 • PINKWEEK - sleva 15% na všechny produkty!!!

  16.12.2020

  Platí od 14.12. do půlnoci 18.12.2020

 • Vypadat mladě nestačí, ale cítit se mladým je k nezaplacení

  04.05.2017

  L-carnosin je přirozeně se vyskytující kombinace 2 aminokyselin / alaninu a histidinu/ , který byl objeven v Rusku na počátku 20.století. Většina výzkumů byla v minulosti provedena v Rusku , ale díky změně politického klimatu ve světě bylo mnoho výzkumů provedeno také v Austrálii a v USA v posledních 20 létech.

  Posted on Doplňky stravy

 • Private Reserve Superfood, vhodné i pro vegany

  25.08.2016

  Mnohé z nás občas napadne, jaké by to bylo žít věčně. Prodloužení života, oddálení příznaků stárnutí a jakýsi elixír mládí či nesmrtelnosti hledá občas každý. Pokud tedy hledáte komplexní doplněk zdravé výživy, sáhněte po Private Reserve Superfood, který je určený právě pro plnohodnotnou maximální denní výživu. 

  Posted on Novinky, Doplňky stravy

 • Pro lepší kardiovaskulární systém pHi-Zymes

  16.08.2016

  Jednou z důležitých činností při fungování našeho organismu je kvalitní a efektivní funkce kardiovaskulárního systému. Pokud máte tyto potíže, nebo jim chcete předejít, pro zdraví vašeho kardiovaskulárního systému zkuste vyzkoušet pHi-Zymes. 

  Posted on Novinky, Doplňky stravy

 • Metal Magic na očistu těla

  10.08.2016

  V poslední době se mluví velmi často o těžkých kovech a jejich výskytu v našem organismu, kam se nám vlivem znečistěného prostředí a nekvalitních chemicky upravených potravin dostávají. Uvažujete také o celkové očistě v tomto směru? Těžkých kovů vás dokáže zbavit doplněk stravy Metal Magic s podporou vyloučení nežádoucích prvků z vašeho těla.

  Posted on Novinky, Doplňky stravy

 • Men's Formula na podporu svalového růstu

  07.08.2016

  Tělo ženy i muže je velmi odlišné a je třeba na to pamatovat i při využití doplňků stravy a léčebných prostředků, i když jsou ve skrze přírodní. Pokud právě potřebujete podpořit mužskou energii vitalitu a správné fungování těla, máte velmi málo energie, která je třeba doplnit, zkuste právě přípravek Men'sFormula. 

  Posted on Novinky, Doplňky stravy

 • Jíte nezdravě? Pomůže Liver Tincture

  05.08.2016

  Velmi důležitým orgánem v našem těle jsou právě naše játra. Mají klíčový význam pro funkci všech orgánů našeho těla. Doplněk stravy Liver Tincture dokáže ochránit naše játra před škodlivým působením nezdravého jídla...

  Posted on Novinky, Doplňky stravy

 • Detoxikační čaj Liver Flush Tea 

  13.07.2016

  Výbornou podporou pro náš organismus jsou čaje. Výborně s nimi podpoříte svůj denní pitný režim a dodáte tělu potřebnou vitalitu. Jaterní čaj Liver Flush Tea je výraznou pomocí pro zbavení toxinů pro naše játra.

  Posted on Novinky

Previous articles »