Accelerator, účinný koktejl na redukci váhy

Published on 02.06.2016

Přírodní produkt se jménem Accelerator je výbornou náhradou jídla s obsahem všech potřebných živin k získání energie. V klasickém jídle jen těžce docílíte takto komplexního složení. Je to účinný koktejl v době redukce váhy. Určitě je doporučena kombinace tohoto potravinového doplňku ve formě nápoje s propojením s pestrou stravou.

Účinky této přírodní vysoce energetické náhrady jídla jsou dány výkonně stravitelnými nízko glykemickými sacharidy aktivovaného ječmene, poskytující maximální příjem energie, dlouhodobé zasycení a opravdu minimum kalorií. Glykemický index tohoto produktu je přímo ukázkový. Určitě je vhodné si tento produkt prostudovat detailněji.

Obsah látek

Jen v kostce vám představíme obsah tohoto fenoménu. Doplněním listů borůvky do tohoto nápoje jsou podpořeny tělesné procesy vyrovnávající metabolismus cukru. Vysoce výživná směs se spoustou listové zeleniny, ovsa a listů vojtěšky, se stovkou antioxidantů a fytochemikálií je naprostou vitamínovou bombou pro váš organismus. S dalších obsažených látek určitě stojí za zmínku výživné a sytící rýžové otruby, vitamin E, B - komplex, spousta minerálů jako je draslík, hořčík nebo mangan a spousta stopových prvků, enzymů, betaglukanů, nenasycených mastných kyselin, polyfenolů, fytosterolů, karotenoidů, koenzym Q 10 a řada tělu prospěšných látek.

Pokud právě hubnete a zkoušíte zredukovat svou váhu, bude vás zajímat i obsah Pýru, který  dokáže posílit vaše játra, žlučník i ledviny, pročistí organismus a dokonale odvodňuje. Za dostatek energie může také povzbuzující Guarana.  

Letité účinky

Použití ječmene je známe již po tisíciletí. Od Řeckých gladiátorů jeho účinky odkoukali i Římští bojovníci. Právě strava bohatá na ječmen jim dodala sílu vítězů. Byly zde i v dávných dobách stravou složenou z vyklíčeného ječmene, medu a kolostra krmeny děti po porodu, které osiřely.

Pokud se snažíte zlepšit svůj zdravotní stav, zatočit s nadváhou a udělat něco pro své zdraví bez ztráty energie, zařaďte tento potravinový doplněk jménem Accelerator do svého jídelníčku. Doplňte jej pestrou stravou a pravidelným pohybem a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Více na Accelerator