Konečně účinná detoxikace - Colon Detoxifier

Published on 13.06.2016

Pokud vás zajímá detoxikace organismu a je vám už známo, že vaše zdraví závisí na čistotě našich střev a trávicího ústrojí, narazili jste na ten správný produkt. Detoxikačních přípravků na bázi vlákniny je mnoho, ale v žádném případě nejsou všechny stejné.

Čistící formule působící na tlusté střevo v podobě přípravku Colon Detoxifier dokáže absorbovat veškeré toxiny, těžké kovy, zbytky léků, nestrávené zbytky látek, které jsou pro naše tělo vyloženě toxické a dokáží zahnívat v našich střevech velmi dlouhou dobu. Tento doplněk výživy působí také proti přemnožení kvasinek v našich střevech a celém trávicím, ústrojí. Velmi účinně také působí proti zánětům-

Účinné látky

Přípravek pro detoxikaci tlustého střeva obsahuje Psyllium, které dokáže aktivovat váš metabolismus a zároveň podpořit vylučování zmíněných škodlivých odpadních látek z vašeho těla. Podpoří správnou peristaltiku střev, správné a pravidelné vyprazdňování a v neposlední řadě dokáže udržovat v normální hladině naše krevní tuky a cholesterol. U tohoto přípravku nesmíte zapomenout pít. Dodržování pitného režimu je základem úspěchu a omezením negativních účinků, které by se mohlo při nedostatečném příjmu tekutin objevit ve formě zácpy.

Obsah zeleného jílu nám napomáhá vytvořit správné prostředí trávicího traktu a dokonale stimuluje střevní funkci v našem organismu. Za zmínku stojí i aktivní dřevěné uhlí, které je velmi dlouhodobě používané při harmonizaci činnosti trávicího traktu a účinky jsou jasně prokázány po dlouhá léta.

Přítomnost složky Lapacho, ve formě červené kůry pomáhá významně posilovat naši imunitu a působí jako efektivní antioxidant. Příznivě podporuje cirkulaci krve a náš krevní tlak dokáže účinně normalizovat. Výborně také podporuje odstranění otoků a odvodní náš organismus.

Obsah léčivky jakou je Len dokáže podpořit peristaltiku našich střev. Proskurník podpoří trávení, Jilm obohatí obsahem slizu obnovu střevní sliznice. Lékořice zapojí i tenkého střevo a Fenykl zklidní trávicí trakt.

Prevence i léčba

Potravinový doplněk Colon Detoxifier je vhodnou formou prevence a také podpůrným léčebným prostředkem při potížích s trávicím ústrojím. Pomocí očisty vašich střev dokážete posílit váš imunitní systém i ozdravit váš organismus. Po účinné detoxikaci můžete zaznamenat větší příliv energie a zmírnění únavy. Velké množství kvasinek a mírné záněty, které nemusíme ani zaznamenat, dokáží našemu tělu velmi výrazně ubírat energii.

Více na Colon Detoxifier