Řešení na problémy s trávením - Digestive Enzymes

Published on 18.06.2016

Tento potravinový doplněk je ideálním přípravkem pro řešení trávicích problémů. Enzymy jsou velmi dobré biokatalyzátory urychlující chemické reakce. A tyto látky jsou velmi citlivé a při 47 °C se už snadno rozkládají a do našeho organismu se vůbec nestihnou dostat. Veškeré potraviny, které jsou konzervované, pasterované, vařené či mražené a jakkoliv jinak tepelně upravené, jsou na enzymy opravdu velmi chudé.

Na štěpení do podoby základních částeček zužitkovatelných při trávení potřebujeme velmi dobře fungující trávicí systém s dostatečným množstvím trávicích šťáv a to právě bohatých na enzymy. S přibývajícím věkem je potřeba dodání enzymů ještě větší.  

Obsah látek

Přípravek Digestive Enzymes je ideálním řešením všech trávicích problémů a zmíněné enzymy vám hravě dodá. Přípravek účinkuje díky přirozeným trávicím enzymům jako je amyláza, pankreatin, pepsin, papain, proteáza či bromelain. Rukou společnou a nerozdílnou dokáží hravě rozložit i bílkoviny jako je maso do jednotlivých malých komponentů ve formě aminokyselin.

Pokud se zrovna oddáváte hubnutí a redukci váhy, jsou skvělým pomocníkem při odbourávání tuků a to pomocí lipázy a se škroby, což jsou i cukry si zase hravě poradí diastáza. Jedinečnost a originalitu produktu dodávají léčivé rostliny v podobě Kurkumy či Fenyklu a jeho podpory trávení, ochrany jater a zmírnění nadýmání. Obsah látky s názvem betain - hydrochlorid dokáže tento přípravek nahradit žaludeční kyseliny, kterých máme mnohdy nedostatek. Kyselina glutamová velmi schopně a účinně detoxikuje organismus.

Pokud se cítíte vysílení, může to být i nedostatkem enzymů. Proces trávení i vylučování a detoxikace je energeticky vysoce náročný. To může vést i k nadváze v důsledku hromadění toxinů v našem těle. Chcete-li zhubnout, přípravek Digestive Enzymes pomáhá snížit i udržet ideální tělesnou váhu.

Účinky

Tento přípravek dokáže spolehlivě snížit stres, který provází zažívání, včetně jeho příznaků, jako je nadýmání, bolesti břicha a nedokonalé trávení. Zajišťuje nám dokonalejší vstřebání živin, zlepší činnost střev a sníží produkci toxinů i odpadních látek, které pomůže i odstranit. Velmi snižuje také riziko možného vzniku zánětů a přemnožení kvasinek v zažívacím ústrojí.

Více na Digestive enzymes