Něco proti stárnutí? Ever Young

Published on 01.07.2016

Věk se podepisuje na každém z nás, a i když je stárnutí přirozené, často se snažíme jeho projevy oddálit, co to jen jde. Nejde jen o uvadající krásu, ale zejména o neduhy, které se projevují ve formě potíží a bolestí.

Doplněk stravy Ever Young se dokáže stárnutí postavit čelem. Ever Young je výživným a zároveň i ochranným elixírem pro jednotlivé buňky a orgány v našich tělech. Jeho účinky na svém organismu dokážete zaznamenat velmi rychle. Hledáte-li účinného pomocníka v boji proti stárnutí, tento produkt jej dokáže spolehlivě zpomalit.

Doplňky typu anti-aging jsou velmi oblíbené. Tento doplněk stravy nám skýtá účinnou podporu a také ochranu buněk ve všech našich orgánech v celém těle. Pomůže nám prodloužit životnost buněk a velmi dobře podpoří mladistvý vzhled. Cíleně působí proti přebytkům cukru v krvi, dokáže podpořit činnost mozku, optimalizovat naši svalovou hmotu, nervový systém a biochemickou rovnováhu.

Prospěšné látky

Přípravek je zde nejen pro podporu vitality, fyzického výkonu a dobré kondice. L - karnosin, který obsahuje, se přirozeně vyskytuje v našich svalech. Jeho zásoby naše tělo využíván při fyzické zátěži, tréninku i sportu. Ošetřete své svaly zevnitř, pomocí užití tohoto přípravku a vaše tělo vám poděkuje. Tato formo podpory také působí na náš žaludek, kde ozdravuje žaludeční sliznice.

 

Acetyl-L-karnitin zase skýtá povzbuzení činnosti naší nervové soustavy a velmi dobře působí i na náš mozek. Dimetylaminoetanol je látka, která velmi dobře působí na naše mentální schopnosti a udržuje je ve velmi dobré kondici. Dodá nám psychickou svěžest a zažene únavu.

Železo je známé svojí podporou pro tvorbu našich červených krvinek a také hemoglobinu. Dokáže zajistit transport kyslíku a zachovávat náš energetický metabolismus v super stavu. Velmi dobře odstraňuje pocity únavy a vyčerpání. Spolu ve spojení se zinkem perfektně stimuluje naši imunitu a chrání bílkoviny i lipidy před oxidací. Zinek je výborným lékařem pro náš zrak, ovlivňuje pozitivně plodnost a má příznivý vliv i na reprodukci. Obsah mědi je užitečný při ošetření nervového systému, dodá nám energii a posílí imunitu. Příznivě působí i na naše pojivové tkáně a udržuje jejich elasticitu, což se projeví i na zdraví naší pokožky.

Dokáže mnohé

Prodlužte pomocí přípravku Ever Young životnost vašich buněk a podpořte mladší vzhled. Snižte poškození orgánů a deaktivujte beta - amyloid plak ve vaše mozku, ať si udrží dlouhou a dobrou funkčnost. Přispějte k regeneraci svalů i nervů a dodejte biochemickou rovnováhu do vašeho těla. Neutralizujte veškeré nepříznivé příznaky stárnutí a zůstaňte navždy mladí.

Více na Ever young