Zrychlení metabolismu pomocí Glucotoru

Published on 04.07.2016

Hledáte-li podpůrný prostředek při léčbě a podpoře činnosti slinivky břišní a jater, spolehnout se můžete na přípravek Glucotor. Dovede současně zvýšit metabolizmus sacharidů a tuků. Pokud třeba nestíháte hlídat stravu v dokonalém složení a jíte i potraviny s vysokým glykemickým indexem, tento potravinový doplněk vám pomůže ztlumit jejich účinky.

Vliv na zdraví

Glucotor vám pomůže usnadnit trávení při nezdravém stravování. Dovede si poradit zejména s cukry a také s tuky. Přispívá k regeneraci slinivky břišní a jater. Do tohoto přípravku jsou vloženy bylinky, které mají efekt podobný účinkům nízkokalorické stravy. To je jedna z jeho vysokých předností. Podporou schopnosti udržení vyvážené hladiny cukru v krvi podpoříte zdravou činnost vašeho organismu. Tím si udržujete své orgány vitální a mladé, zachováváte si větší přísun energie a vyšší vitalitu.

Tento produkt není léčebným prostředkem pro diabetiky, ale může podpořit zdravé fungování našeho těla. Pomůže nám pohlídat kolísání hladiny cukru a eliminovat účinky nezdravé stravy. Velmi dobrý způsob jak ovlivnit metabolismus je vzít si tablety alespoň deset minut před jídlem. Důležitý je v tomto případě opět pitný režim.

Účinné látky

V přípravku Glucotor je obsažen Cactus Nopal, známý jako Opuncie či Konjacový glukomannan (KGM), což je vysoce zásaditá potravina, která dokáže blokovat vstřebávání cukru přímo ve střevním traktu. Můžete se s ním setkat pod latinským názvem Araceae perennial. Ovlivňuje i celkovou hladinu cholesterolu v krvi a snižuje krevní tlak. Může tak napomáhat i hubnutí snižováním chuti k jídlu a usnadněným odbouráváním tuků.

Další látkou prospívající tělu je bylina Gymnema Sylvestre, je to liána, která se používá zejména v Indii, jako likvidátor cukrů. Pomáhá absorbovat molekuly cukru během procesu trávení. Působí prostřednictvím odlišného mechanismu než jakákoli jiná složka přípravků. Použití těchto bylinných kyselin je velmi účinné. Přípravek zmírňuje chutě na sladkosti.

Za zmínku stojí i Pískavice řecké seno, která se již léta používá na respirační choroby a žaludečních onemocnění. Konkrétně se používá i pro alergie, bronchitidu, vysokou hladinu cholesterolu, při cukrovce, zažívacích onemocněních, rozedmě plic, plynatosti, křečích břicha, bolestech hlavy, plicních problémech a kožních vyrážkách. Má silnou hořkou chuť a byla používána již ve starém Egyptě. Prospěšné hořčiny jsou do tohoto preparátu dodán i Hořkým melounem, který účinkuje i při zpomalování růstu nebo šíření některých typů maligních buněk.

Více na Glucotor