Immunify pro podporu imunitního systému

Published on 06.07.2016

Podpora imunitního systému je velmi důležitá. Potřebujeme být zdravý, odolní a vitální. Směs bylinek, kterou se podařilo sestavit přípravek Immunify dokáže velmi efektivně imunitní systém posílit. Vliv stále se zhoršujícího životního prostředí na náš organismus je nesporný. Musíme hledat stále nové prostředky pro boj proti dnešnímu velmi náročnému prostředí.

Může nám k tomu pomoci Echinacea, kořen Kozince či Housenice čínská, které zvyšují produkci T-buněk a tím působí na i na odolnost imunitního systému. Hlavním účinkem tohoto přípravku je posílení vnitřních tkání. Kromě zdravé a pestré stravy, pohybu na čerstvém vzduchu, pravidelné tělesné aktivity, wellness a dalších podpůrných prostředků, je vhodné dodat tělu potřebnou podporu právě i zevnitř. Na co strava nestačí, dokáže dodělat potravinový doplněk ve formě Immunify.

Účinné látky

Echinacea, které se také říká Třapatka je pokládána za zázračnou bylinku. Obsahuje echinakosid a další látky, zvyšující aktivitu imunitního systému a obrany. Zvyšuje produkci T - buněk až o 30%.  

Lapacho pochází z deštných pralesů v Brazílii a dalších oblastí Jižní Ameriky. Tato úžasná bylina vyživuje obranný systém těla a pomáhá jej i chránit. Je používána po staletí pro podporu imunitního systému, detoxikaci a ozdravení celého našeho organismu, zejména vazů a kloubů. Dokáže čistit krev a zvyšuje funkčnost a efektivitu naší obranyschopnosti.

Kořen Kozince je výrazný stimulátor imunity a dokáže podpořit i nutriční výživu. Tělo si díky němu vytváří lepší protilátky proti různým chorobám. V amazonské džungli je používán po staletí. Je to výrazný bojovník proti únavě, podpora udržení zdravé hladinu cukru v krvi i stimulátor sexuální touhy. Hojně se používá jako afrodiziakum.

Housenice čínská patří mezi cizopasné houby a má vlastnosti podobné jako ženšen. Výborně regeneruje organismus při fyzické námaze, tréninku a cvičení. Dodává spoustu energie, která se vždycky hodí. Nedávný výzkum s výtažky z housenice přinesl objevení polysacharidu vázaného na bílkoviny s vysokým imunologickým účinkem. Cordyceps Mushroom je jedním z nejvíce ceněných hub v čínské medicíně, která patří mezi nejúčinnější a houba je široce využívána k podpoře respiračního zdraví, sexuální touhy i imunitního systému. Hojně ji využívají i sportovci ke zvýšení vytrvalosti a vitality.  

Více na Immunify