KGP Flush na problémy s ledvinami a močovými cestami

Published on 08.07.2016

Pokud se u vás občas objeví problémy s močovými cestami a ledvinami, určitě musíte dbát na pitný režim a předejít možnosti vzniku ledvinových a žlučových kamenů. Pokud jste již v tomto stádiu pokročili a k jejich vzniku již došlo, zkuste zvolit přípravek KGP Flush, který pomáhá tyto příznaky zmírnit i léčit.

Kromě podpory funkce ledvin tento přípravek působí, i pro podporu činnosti žlučníku, jater a slinivky břišní. Výborně se hodí pro podporu detoxikace, kterou doporučujeme alespoň 2 x  ročně. Jako první je dobré zařadit právě detoxikaci ledvin a až po té podpořit jaterní detoxikaci třeba přípravkem Glucotor, protože k očistě jater dochází až na konec. Při potížích s ledvinami nebo žlučníkem můžete kůru opakovat i každý měsíc. Pro dokonalou očistu jater je pak potřeba detoxikační režim dodržovat delší dobu.

Detoxikační kůry

Pokud se ptáte, jak mohou jakési kapičky pomoci vyplavit z těla ledvinové i žlučové kameny a jak to vlastně funguje, tak přípravek dokáže změkčit kamínky a následně i rozpouštět. Postup je dobré s přestávkami v jednotlivých kůrách opakovat. Přestávky jsou důležité, tělo potřebuje odpočinek. Vyplavování kaménků je náročná věc. Očistou pomocí potravinového doplňku KGP Flush či Liver Tincture pak podpořte i játra a tělo bude mladší o pár let.

Pitný režim

V průběhu jakékoliv detoxikace dbejte na dostatečný pitný režim. Při léčebném detoxikačním procesu ledvin, ledvinových a žlučových kamenů a následně pak i jater buďte opravdu obezřetní. Je nutné všechny škodlivé látky, které podpoříte těmito přípravky dokonale vyplavit z těla ven a to bez dostatku tekutin nedokážete. Základem je pitná voda. Pokud chcete použít minerální vodu, zkuste kojeneckou a minerálky i často střídejte. Omezte příjem pití alkoholu, také černé kávy a černého čaje. Naopak zelený čaj během očistné kůry můžete s klidným srdcem zařadit do pitného režimu. 

Více na KGP Flush