Základní kroky pro zdraví - 2) Detoxikace

Published on 29.02.2016

Čištění organismu patří mezi základní předpoklady pro zdraví, protože jsou naše těla vystavena každý den mnoha toxinů, které přijímáme formou potravin, z vody, vzduchu nebo vlastním metabolismem. Toxiny se pak hromadí v buňkách a naše játra reagují tak, že se je snaží odstranit, ale našemu tělu můžeme tuto práci trochu odlehčit a to díky detoxikačních programů. Střeva obsahují až 70% imunitního systému našeho těla a proto je velice důležité zažívací trakt důkladně čistit a udržovat v dobrém stavu, ideálně celoživotně. Jedna z možností, jak pečovat o svůj organismus, tak jsou bylinné produkty Jona Barrona. Probiotic formula, Colondetoxifiel, Metal magic, Bloog support, KGP flush a Liver tinture a liver tea patří mezi správné kombinace na detoxikační program.

2) Detoxikace: čištění organismu
Naše těla jsou denně vystavena velkému množství nejrůznějších toxinů , nejvíce asi ze současných potravin , vody a vzduchu , ale mnoho se také vytváří vlastním metabolismem a samozřejmě také metabolismem mikroorganismů/ bakteriíí, plísní, parazitů/. Tyto toxiny se hromadí v našich buňkách , naše játra se snaží co nejvíce z nich odstranit , ale současná zátěž toxiny je pro lidský organismus nad jeho možnosti. Můžeme však našemu tělu významně pomoci a to kombinací půstu a detoxikačních programů.
Detoxikaci vždy zahajujeme čištěním zažívacího traktu , poté pokračujeme čištěním dalších systémů : těžké kovy , krev a lymfy , ledviny a žlučové cesty , játra.
Čištění zažívacího traktu trvá 2 měsíce , poté můžeme zahájit a dokončit zbývající systémy.
Málokdo ví, že právě naše střeva obsahují asi 70% imunitního systému našeho těla , to je další důvod proč zažívací trakt pečlivě čistit a udržovat ve výborném stavu.
Čištění zažívacího traktu bychom měli provádět dlouhodobě , nejlépe celoživotně , stejně jak to provádíme u zubů , ostatní systémy bychom měli čistit 2 x ročně. Využíváme k tomu bylinné produkty Jona Barrona s přesně nastaveným postupem :

Probiotic formula - 1-0-1 20 minut před jídlem .. po měsíci snížit na 1-0-0…nutno nechávat v lednici…možno kombinovat s ostatními produkty na lačno
Colondetoxifier - 1 odměrka ob den do 2-3 dcl vody nebo džusu…zapít 3 dcl vody…alespoň hodinu od jiných doplňků nebo jídla !!!!!!
Co půl roku nejdříve však 6-8 týdnů od zahájení čištění zažívacího traktu : postupnědetoxikovat ostatní systémy
Metal magic - 4 kapátka 3 x denně do 1 dcl džusu nebo vody na lačno…..2až.6 týdnů…těžké kovy……vždy alespoň 10 minut od jiné bylinné tinktury……..pak následuje :
Blood support - 4 kapátka 2 x denně do 1 dcl džusu….krev…vždy alespoň 10 minut od jiné bylinné tinktury….pak následuje :
KGP flush - 4 kapátka 2 x denně do 1 dcl džusu nebo vody….ledviny a žlučové cesty…..vždy alespoň 10 minut od jiné bylinné tinktury….pak následuje :
Detoxikace jater: Liver tinture a liver tea: játra má 5 denní přesný rozpis , který pošlu kdykoliv při rozhodnutí tuto detoxikaci provést