Jíte nezdravě? Pomůže Liver Tincture

Published on 05.08.2016

Velmi důležitým orgánem v našem těle jsou právě naše játra. Mají klíčový význam pro funkci všech orgánů našeho těla. Doplněk stravy Liver Tincture dokáže ochránit naše játra před škodlivým působením nezdravého jídla, alkoholu, kouření, léků a dalšími chemikáliemi obsaženými v konzumované stravě. Dokáže eliminovat i škodlivý cholesterol.


Základem je Ostropestřec mariánský

Semena Ostropestřce mariánského již více než 2000 let Evropané používají jako doplněk stravy při jaterní očistě. Dokáží ozdravit toxické poškození jater vyvolané alkoholem a onemocnění způsobené některými léky. Stabilizuje buněčné membrány a stimuluje syntézu proteinů, zatímco urychluje proces regenerace při poškození jaterní tkáně. Rozsáhlé studie hovoří o podpůrné léčbě chronické hepatitidy a cirhózy. Potvrzují také pozoruhodnou schopnost Ostropestřce při ochraně jater před všemi typy poškození, před škodlivými chemickými látkami a toxickými vedlejšími účinky léků, kdy se při jeho užívání zvyšuje celkový zdravotní stav jater.


Další účinné látky

Čerstvé slupky Černého ořechu působí jako spolehlivý lék na krevních choroby, ale třeba při syfilidě a záškrtu. Má také vysoký obsah organického jódu. Je silným přírodním lékem na akné, poruchy štítné žlázy, kolitidu, ekzém, hemoroidy, pásový opar, bolesti v krku, angíny, kožní podráždění a při hojení ran. V tomto přípravku hlavně působí na krev a játra.


Čekankový kořen se používá hojně na Dálném východ a dokáže redukovat cukry. Semena působí proti nadýmání a posilují srdce, je užitečný jako tonikum k podpoře funkce mozku i proti bolesti hlavy, astmatu, zvětšení jater, horečce či zvracení. Dokáže účinně stimulovat tok žluči. Pomáhá při léčbě akné, celulitidě, zácpě, cukrovce, ekzémech, žlučových kamenech, zánětech žaludku, dně, hepatitidě, žloutence, jaterní stagnaci, revmatismu i močových onemocněních. Už nyní většina z vás určitě ví, že zde je to sázky na jistotu.


Kořen Pampelišky svou hořkostí účinně čistí krev a filtruje toxiny z krve. Je vynikající diuretikum, které zlepšuje funkci slinivky břišní, sleziny, žaludku a ledvin, snižuje záněty ledvin a to vše bez vyčerpání draslíku z těla, což je velmi důležitý faktor. Je jednou z největších jaterních bylin. Dokáže eliminovat přebytečný tuk z jater a přispět tak k úlevě od chronické zácpy jater. Kromě toho také zvyšuje tvorbu žluči.


Čerstvý kořen Zázvoru pomáhá kontrolovat dočasnou nevolnost, takže i ranní nevolnosti během těhotenství, pomáhá střevní aktivaci a detoxikaci a vede k očistě jater. Je také silný inhibitor COX 2. Na Dálném východě a v Indii je kořen Zázvoru známý pro své afrodiziakální vlastnosti.
Oregon hroznový kořen čistí krev a stimuluje játra a žlučník. Používá se i jako mírné projímadlo. Artyčokové listy se tradičně používají na žloutenku a jaterní nedostatečnost. Také pomáhají normalizovat pH krve. Směs obsahuje třeba i hořký Pelyněk a kořen Hořce působící zejména proto parazitům. Za zmínku stojí i Česnek pro celkovou podporu imunity.


Více na Liver Tincture