Men's Formula na podporu svalového růstu

Published on 07.08.2016


Tělo ženy i muže je velmi odlišné a je třeba na to pamatovat i při využití doplňků stravy a léčebných prostředků, i když jsou ve skrze přírodní. Pokud právě potřebujete podpořit mužskou energii vitalitu a správné fungování těla, máte velmi málo energie, která je třeba doplnit, zkuste právě přípravek Men'sFormula.


Hlavní účinky

Mimo všechny výše uvedené vlastnosti a účinky, kterými přípravek disponuje, dokáže také účinně zlepšovat podporu činnosti nadledvinek. Povzbuzuje velmi efektivně tvorbu přirozeného testosteronu a tím zvyšuje přísun energie. Přírodní doplněk Men'sFormula zvyšuje energii a výkon ve všech oblastech. Zlepšíte se ve fyzické oblasti i sexuálním výkonu.

Uvolněním vázaného testosteronu doslova napumpuje do mužského těla energii. Zaznamenáte to při zvýšené fyzické zátěži i sportovním tréninku. Dokáže významně podpořit růst svalové hmoty i jejich regeneraci, zvýší spalování tuků a pomůže zlepšit cirkulaci krve i lymfy. To co pánové určitě ocení je ochrana prostaty a zde je opravdu velmi důležitá prevence. U zvyšování sexuální výkonnosti, ale i touhy je výrazným pomocníkem. Podporuje správnou funkci nadledvinek a je vysoce antioxidačním produktem.


Amtioxidanty

Tento prostředek je plně spektrální směsí přírodních antioxidantů a obrovským pomocníkem s volnými radikály. Poskytuje plnou dávku 21 synergicky silných přírodních antioxidantů. Těžko budete hledat tak komplexní doplněk stravy. Obsahuje resveratrol, lykopen, borůvky, quercetin, množství kyselin včetně zeleného čaje. Zahrnuje plně komplexní alfa a beta karoten. Příroda je mocná čarodějka při ochraně proti předčasnému stárnutí a ohrožení imunitního systému.


Produkt pomáhá neutralizovat volné radikály, které mohou ubírat důležitým orgánům těla potřebné živiny. Podporuje zdravý růst buněk v celém těle. Souvislost mezi volnými radikály způsobenými cigaretovým kouřem, znečištěním ovzduší, pesticidy, záření, stresem či žluklým olejem a zamezí stárnutí buněk. Antioxidanty jsou sloučeniny, která způsobí, že volné radikály zneškodní a zastaví řetězové reakce tvorby nových volných radikálů. Použití antioxidačních doplňků stravy můžeme poskytnout maximální obranu proti předčasnému stárnutí a oslabení imunitního systému.