Metal Magic na očistu těla

Published on 10.08.2016

V poslední době se mluví velmi často o těžkých kovech a jejich výskytu v našem organismu, kam se nám vlivem znečistěného prostředí a nekvalitních chemicky upravených potravin dostávají. Uvažujete také o celkové očistě v tomto směru? Těžkých kovů vás dokáže zbavit doplněk stravy Metal Magic s podporou vyloučení nežádoucích prvků z vašeho těla. Dokáže také poskytnout nutriční podporu pro vyrovnání nitrobuněčné pH nerovnováhy.

Hlavní účinky

Celkovým přínosem přípravku Metal Magic jsou přísady, které podporují přirozenou schopnost těla samovolně se čistit právě i od těžkých kovů. Podpora schopnosti vašeho těla zbavit se buněčných toxinů, jako je dusík, dusičnany a amoniak neboli čpavek a další škodlivé látky. Těžké kovy jako rtuť, hliník, olovo či kadmium jsou vysoce toxické pro tělo a nadělají dost škody. Naše zdraví se výrazně zlepší, pokud hladinu těchto těžkých kovů v těle snížíme na minimum a dokážeme si také tento stav udržet.


Přípravek Metal Magic je perfektním uceleným produktem ve svém jedinečném výsledku účinků. Působí tak, že uvolňuje elektrické vazby, které na sebe váží nežádoucí prvky v tělesných tkáních, pak vytvoří vazbu na uvolnění prvků a s dostatečným pitným režimem dojde k vyloučení v moči. Nemá žádný vliv na rtuťové výplně nebo na chirurgicky implantované kovové stehy nebo destičky či hřeby.


Obsah látek

Jedinečná řasa Chlorella s dostatkem vody odstraní z těla spoustu těžkých kovů, které se vyskytují i v odpadních vodách a následně se v produktech potravin dostávají zase do našeho těla.
Černé fulvo - kyseliny byly intenzivně testovány na svou schopnost odvodu toxicky těžkých kovů ven z těla. Huminové - fulvo - kyseliny významně snižují hladinu kadmia, olova, stroncia a rtuti v těle. Barva, vůně a chuť fulvo je velmi zvláštní. Barva tmavě hnědá, hraničící až s černou. Pokud jde o vůni, ucítíte vanilin, mírně sladkou až zemitou vůni, skoro jako bohatá hlinitá půda s příměsí vanilky a koření.