Private Reserve Superfood, vhodné i pro vegany

Published on 25.08.2016

Mnohé z nás občas napadne, jaké by to bylo žít věčně. Prodloužení života, oddálení příznaků stárnutí a jakýsi elixír mládí či nesmrtelnosti hledá občas každý. Pokud tedy hledáte komplexní doplněk zdravé výživy, sáhněte po Private Reserve Superfood, který je určený právě pro plnohodnotnou maximální denní výživu.


Účinky

Ptáte se, co dokáže udělat s vaším organismem? Podporuje celkové zdraví a také zmíněnou dlouhověkost. Velmi komplexní super potravinová směs má vysokou kvalitu, je veganská, tedy pro vegany i masožravce, plná hrachového a rýžového proteinu bez rizika potíží s trávením, které občas přináší proteinová sója, mléčné výrobky, vejce, nebo syrovátka.


Pokud si vezmete svou denní dávku, dostanete do sebe kompletní dávku naklíčeného ječmene, Mangosteenu, Noni, Spiruliny, Granátového jablka, Chlorelly, květového pylu a dalších tělu prospěšných látek. Nechybí ani vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Kolik, že je těch antioxidantů? Přes 200 přirozeně se vyskytujících antioxidantů. A kolik enzymů? Více než 5 000 přirozeně se vyskytujících enzymů. Máte pocit, že tolik jich ani není? Právě naopak, určitě ještě nějaké neumíme ani identifikovat. Příroda je opravdu kouzelná a mocná.


Za zmínku stojí i chválená a často zmiňovaná Houba housenice posilující organismus a imunitní systém. Aloe vera podporuje jaterní funkce i netoxikuje. Noni posiluje psychiku i fyzickou zdatnost. Nopál omezí vstřebání tuků a cukrů, sníží chuť k jídlu a pomůže při redukci hmotnosti. Úžasná Garcinia, která usnadňuje i hubnutí, upevňuje obranyschopnost. Najdete zde i Len setý, Granátové jablko, Pýr plazivý, Kaktus nopál, zvaný Opuncie a spoustu blahodárných přírodních extraktů.


Univerzální doplněk

Tento přípravek je vhodný pro ženy i muže každého věku. Dodejte tělu vitalitu a energii ukrytou v malém množství tohoto přípravku. Žijeme ve velmi znečistěném prostředí a spousta potravy je doplněná o negativní chemické látky. Hledáte-li elixír mládí, komplexní doplněk, který vám ráno umožní znovu bez bolesti vstát z postele, určitě posilte svoje tělo tímto komplexním přípravkem.