Měď, 2 mg, 180 tablet

Sanct Bernhard

Nový produkt

330 Kč s DPH

Doplněk stravy

Více informací

Měď přispívá k normální funkci nervového systému a metabolismu, zdravému imunitnímu systému a udržování pojivové tkáně, pigmentaci vlasů a pokožky, k ochraně buněk před oxidačním stresem (antioxidant) a k normálnímu přenosu železa v těle.

Nedostatek mědi se může objevit rovněž u lidí, kteří trpí určitými nemocemi nebo při vysokých dávkách zinku, železa nebo molybdenu, což vede k nízké hladině mědi v našem těle.

V běžných potravinách se měď vyskytuje především v čokoládě, játře, obilovinách, zelenině, za zmínku stojí také ořechy.

Jedna tableta obsahuje 2 mg mědi, což je dvojnásobek celodenní dávky.

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), glukonát mědi (0,85% mědi), stearát hořečnatý (separační prostředek) oxid křemičitý (separační prostředek)

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně, polkněte a zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

30 jiné produkty ve stejné kategorii