Nejprodávanější produkty

Zobrazeno 1 – 12 z 33 položek

Voda bohatá na životní energiienergeticky upravená, revitalizovaná a harmonizovaná voda pomocí technologie AquaStamina, měnící její fyzikální vlastnosti a makromolekulární strukturu,zachovávající si důležité minerály,mírně zásadité pH 7,9

75 Kč

Probiotické doplňky podporují růst prospěšných bakterií a pomáhají překonat trávicí poruchy. Baseline Nutritionals'® komplexní vzorec Probiotics Formula™ nabízí vyvážené spektrum zdravých bakterií pro každý centimetr vašeho zažívacího traktu pro vaše zdravé střevo.

1 040 Kč

Super ViraGon® podpodruje imunitní systém, který pomáha našemu tělu bojovat proti enviromentálním chorobám.

1 040 Kč

Pokud máte obavy z těžkých kovů, zkuste Baseline Nutritionals'® Metal Magic®- doplněk, který podporuje schopnost vašeho těla zbavit senežádoucích prvků.

1 040 Kč

Immunify Výrazná pomoc Vašemu imunitnímu systému.

1 040 Kč

Hledáte nekompromisní doplněk zpomalující stárnutí? Pak musíte vyzkoušet Baseline Nutritionals'® Ever Young™- anti-aging výživa a ochrana pro každou jednotlivou buňku a orgán ve vašem těle.

2 590 Kč

Two-Per-Day kapsle 120 kapslí Life Extension Mix ™ je nejkomplexnější mix živin k dispozici.

900 Kč

Doprava ZDARMA Voda bohatá na životní energiienergeticky upravená, revitalizovaná a harmonizovaná voda pomocí technologie AquaStamina, měnící její fyzikální vlastnosti a makromolekulární strukturu,zachovávající si důležité minerály,mírně zásadité pH 7,9

1 950 Kč

Glucotor® v.2 Přípravek pomáhá vašemu tělu udržet zdravou hladinu cukru v krvi a optimalizovat metabolizmus glukózy. Pomáha snižovat tzv. glykemické špičky. Podporuje funkci slinivky břišní a jater.

1 570 Kč

Vodivá podložka pro uzemnění, když sedíme nebo stojíme, díváme se na televizi, pracujeme na počítači, atd. Ideální pro použití jako podložka k PC.

1 390 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 33 položek