Curcumin Elite ®, 60 vegetarian capsules

Life Extension

0039

Nový produkt

950 Kč s DPH

Kurkuma kořen obsahuje sloučeniny známé jako kurcuminoidy, které nabízejí řadu zdravotních výhod. Protože tento vzorec podporuje více kurcuminoidů a vyšší vstřebatelnost než standardní kurkumin, může tento vzorec „zesílit“ zdravotní přínosy pro vaše srdce, mysl, klouby, kardiovaskulární systém, imunitní systém a další.

Kurcuminoidy jsou sloučeniny v kurkuminu, které mají mnoho zdravotních výhod.  Ale celkové množství volných kurcuminoidů dodávaných standardními doplňky kurkuminu je nízké.

Life Extension® strávil roky hledáním lepší a dostupnější formy kurkuminu. Nyní vyvinuli silný kurkuminový Elite ™ kurkumový extrakt, který přináší maximální zdravotní přínos kurcuminoidů.

Dosahuje toho pomocí sofistikovaných technologií, které chrání kurcuminoidy během trávení a dodávají více volných kurcuminoidů na dávku.

Choulostivou částí při dodávání kurkuminu, který může organismus použít, je to, že kurcuminoidní sloučeniny podléhají konjugaci, jakmile vstoupí do těla.

To je normální chemická reakce, kdy se jedna sloučenina váže na druhou. Avšak konjugace kurcuminoidů je problematická, protože konjugované kurcuminoidy nemusí nutně poskytovat stejné přínosy pro zdraví jako nekonjugované [1,2].

Tento vzorec chrání kurcuminoidy před konjugací kombinací kurkuminu s typem vlákniny odvozené od semen pískavice říční nazývané galaktomanany. Tímto způsobem se zvyšuje dostupnost a vstřebatelnost kurcuminoidů, takže si můžete užívat všech skvělých zdravotních výhod, které tento kurkumový extrakt poskytuje.

Účinné látky v kurkuminovém extraktu:

  • Nabízí 45,5krát více biologicky dostupných volných kurcuminoidů než standardní kurkumin
  • Nabízí 270krát lepší absorpci celkových kurcuminoidů než standardní kurkumin
  • Může inhibovat zánětlivé faktory pro podporu zdraví kloubů a zdraví orgánů
  • Nabízí antioxidanty, které chrání buňky
  • Podporuje kardiovaskulární zdraví
  • Podporuje zdraví mozku, imunitního systému a zdraví jater

Kurkumin Elite ™ Turmeric Extract je formulován tak, aby dodal 45,5krát více biologicky dostupných volných kurcuminoidů a 270krát lepší absorpci kurcuminoidů než standardní kurkumin. Mnohem vyšší biologická dostupnost a absorpce mohou zvýšit mnohé zdravotní přínosy doplnění kurkuminem.

Množství na porci
Curcumin Elite ™ Proprietární směs CGM500 mg

poskytující 40% kurcuminoidů (200 mg) a 3% turmerony (15 mg) [z kurkumy (oddenek)], 30% galaktomananů (150 mg) [z pískavice pískové (semeno)]

 

Další složky: mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (tobolka), rostlinný stearát, oxid křemičitý.

Ne-GMO

Dávkování a použití
  • Užívejte jednu (1) tobolku denně, s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

20 jiné produkty ve stejné kategorii