Elixír 100ml

Ave Natura

Nový produkt

1 350 Kč s DPH

AVE NATURA Elixír je 100% přírodní zásaditý výživový doplněk s okamžitým účinkem.

Neobsahuje alkohol, gluten, těžké kovy, syntetická barviva, sladidla ani konzervační látky. Není testován na zvířatech.

Více informací

AVE NATURA Elixir je výživový doplněk k dlouhodobému užívání. Není žádným marketingovým tahem.     

Patří mezi nejoblíbenější produkty AVE NATURA a těší se stále větší popularitě doma i v zahraničí. Tento elixír je vytvořen unikátní technologií majitelů AVE NATURA, výlučně na bázi přírodních surovin. Obsažené účinné rostlinné extrakty jsou zpracovány způsobem, při kterém nedochází k jejich poškození následkem výrobního procesu.

Ave Natura Elixír díky synergii extraktů ze speciálně vybraných rostlin a především jejich nejúčinnějších částí pomáhá navodit harmonizaci procesů na buněčné úrovni.  

Výjimečné antioxidační vlastnosti

Negativní REDOX potenciál deaktivuje volné radikály a urychluje proces regenerace.

Mírně zásadité pH. Výrobek je vhodný pro dlouhodobé užívání v době rekonvalescence.

Účinné složky ELIXÍRU

 • extrakt z hroznových jader 
 • extrakt z plodů hřebíčku 
 • extrakt z lněných semen 
 • extrakt z kůry skořice 
 • extrakt z listů máty 
 • extrakt z plodů hřebíčku 
 • extrakt z kůry borovice lesní 
 • extrakt z plodů kurkumy 
 • extrakt ze semen černé kmínu 

 

Složení: Voda, extrakt z hroznových jader, extrakt z plodů hřebíčku, extrakt z lněných semen, extrakt z kůry skořice, extrakt z listů máty, extrakt z kůry borovice lesní, extrakt z plodů kurkumy, extrakt ze stébel cukrové třtiny, extrakt ze semen černé kmínu

 

INCI: Aqua, Vitis vinifera, Syzygium aromaticum, Linum sativum, Cinnamomum verum, Mentha piperita, Pinus sylvestris, Curcuma longa, Saccharum officinarum, Nigella sativa.

 

Doporučené dávkování  

Doporučuje se užívat 2 ml (cca 2 pipety) přípravku zředěného s 200 ml měkké vody (nejlépe bez chloru např. voda z filtrační konvice nebo převařená voda) 1x denně. Po období 2-3 měsíců je vhodné 2 týdny až 1 měsíc nechat organismus bez Elixíru. Při volbě celoročního používání je vhodné například v začátku měsíce první týden až 10 dní vynechat a následně užívat do konce měsíce. Zvýšenou dávku, tedy užívání 2-3x denně je vhodné při zvýšených nárocích na organismus. Doporučuje se nejvíce 1 měsíc, s následným přerušením minimálně na 10-14 dní. V tomto čase je možné podávat obvyklou doporučenou dávku.

Přípravek se užívá nejlépe ráno nalačno, případně večer před spaním nejméně 2 hodiny po jídle. Lidem, kteří těžší usínají, doporučujeme ranní užívání preparátu. Elixír je výživový doplněk, jehož největší efekt pocítíte po užívání delším než 1 rok.

Často kladené otázky

 • Co je to Elixír?                                                                                                                                                                                               

AVE NATURA Elixir je výživový doplněk na dlouhodobé užívání (2-3 měsíce) zavedený na trh pod dohledem Ministerstva zemědělství. Tento přípravek má více než 20.000 spokojených zákazníků v ČR, na Slovensku a v dalších zemích.                                                                                                                                                   

 • Využívá Elixir také speciální technologii AVENAL?

Ano, díky této technologii dokážeme z rostlin uvedených ve složení získat mnohem účinnější extrakty (až 5ti násobně) oproti konvenčním metodám výluhů v alkoholu, příp. vroucí vodě (kde navíc dochází k znehodnocení některých složek).
Získaný roztok je navíc velmi homogenní (hladký) s miniaturními částicemi velikosti několik Angstremov (1 Å = 0,1 nanometru), což má za následek výborné  vstřebávání v organismu

 • Proč využíváte ve složení Elixiru právě uvedené ingredience? Mohlo jich být i více?

Výběr ingrediencí v dobrém produktu je vždy umění. Není jím právě nadměrné množství ve výživovém doplňku, protože jejich účinných složek následně v denní doporučené dávce obvykle nemůže  být dostatek.
My jsme se  zaměřili na ingredience, které mají pomáhat organismu zbavovat se balastních látek různé povahy a tím uvolňovat jeho samoléčebný potenciál

24 jiné produkty ve stejné kategorii