Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.
Neohodnoceno

Immunity booster

Výhodný balíček pro posílení imunity v podzimních sychravých dnech.

Vitamín C, Vitamín D, Omega 3 Elexir, L-lysine a k tomu balení Zinku zdarma!

Skladem (>5 ks)
Kód: 298
1 845 Kč
Kategorie: Výhodné balení
Hmotnost: 0.5 kg
4 + 1 zdarma 3
Novinka Tip
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě.
MUDr. Radan Gocal
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Opět nastala doba měnícího se počasí, skoků teplot, škol a školek a s tím přibývající případy onemocnění a chřipek. Je čas začít s prevencí. Dali jsme dohromady balíček, který obsahuje unikátní kombinaci vitamínů a doplňků stravy podporující obranyschopnost vašeho organismu.

 

Vitamín C - Lipozomální vitamin C se lépe vstřebává díky revoluční technologii LipoCellTech. Napomáhá funkci imunitního systému a stimuluje tvorbu bílých krvinek. Udržuje pevnost cév, podporuje vstřebávání železa i kolagenu a odstraňuje volné radikály.

Vitamín D - Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý. Ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek, imunitní systém. Běžně si jej tělo samo tvoří díky slunečnímu záření. Někdy je ale potřeba jej doplnit.

Omega 3 - Mají pro naše tělo spoustu benefitů. Pokud si udržujeme vysoký podíl omega 3 v těle, mohou nám pomoci se vypořádat s infekcemi, nebo nachlazením. Zároveň výborně slouží jako prevence.

L-lysine - Aminokyselina, kterou si tělo není schopno samo vytvořit a potřebuje ji získat z potravy nebo doplňků. Vstupuje do jater a slouží jako kouřová clona proti všem virům - snižuje schopnost virových buněk pohybovat se a množit se. Posiluje imunitní systém jater a napomáhá některým nejdůležitějším funkcím tohoto orgánu. Je taktéž mocnou zbraní proti rakovině, jaterním onemocněním a všem zánětům způsobenými viry.

Zinek - Zinek může podporovat imunitní obranu proti stárnutí a podporovat normální rovnováhu zinku v těle, čímž působí proti stárnutí imunitní funkce. Podporuje také činnost více než 300 enzymů v těle a nabízí vysokou účinnost díky snadno vstřebatelného složení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: