Neohodnoceno

Metal Magic®

Doplněk stravy, 59ml

Očista těžkých kovů z těla

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 12
€42,03
Kategorie: Baseline Nutritionals
Hmotnost: 0.125 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě.
MUDr. Radan Gocal
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Detailní popis produktu

Pokud se cítíte být unavení, nemáte energii, nic Vás nebaví a stále jste nemocní, je na čase posílit vaši imunitu. Toho docílíte pomocí vitamínů a vyzkoušet můžete také detoxikaci. Detoxikace Vás zbaví nejen únavy, ale přispívá také ke zkvalitnění pleti, pomáhá při redukci váhy a posiluje Váš imunitní systém. Detoxikací zbavíte tělo nahromaděných toxinů, které se do organismu často dostávají stravou, užívánín návykových látek a vlivem životního prostředí. Pokud je omezena funkce tlustého střeva, jater nebo ledvin, zvyšuje se toxicita v našem těle. Detoxikace zahrnuje stravování a změny životního stylu, které snižují příjem toxinů a zlepšují vylučování. Při detoxikaci si můžeme pomoci i doplňky stravy, které nám pomáhají vylučovat toxiny a těžké kovy z organismu. Vyzkoušejte při detoxikaci Metal Magic.

Metal Magic®

Pokud máte obavy z těžkých kovů, zkuste Baseline Nutritionals'® Metal Magic®- doplněk, který podporuje schopnost vašeho těla zbavit senežádoucích prvků.Metal Magic - přínos:

  • Přísady v Metal Magic® podporují vaší přirozenou schopnost čistit se sami od nežádoucích prvků.
  • Podporují schopnost vašeho těla snížit nitrobuněčné jedy, jako je dusík, dusičnany a čpavek.
  • Patentovaná směs s využitím Barron Effect®.
  • Poskytuje nutriční podporu pro schopnost vašeho těla napravovat nitrobuněčnou pH nerovnováhu.


Těžké kovy jako rtuť, hliník, olovo, kadmium jsou toxické pro tělo. Zdraví se často výrazně zlepší, pokud se hladiny těchto kovů v těle sníží. Metal Magic ® je klinicky testován. A Metal Magic ® je vítězem Natural News' 2008 Best Detox vítězný produkt roku.*

 
Složení
jednotlivá dávka 120 kapek(4 kapátka)
Plně vegetariánské složení  
Celkový počet dávek 15
 
Ingredience obsah jedné dávky % denní množství
Patentované složení z:
Cilantro Herb +   N/A*
Chlorella ~   N/A*
Obilný Alcohol (45-55% by volume), Deionizovaná voda, d-Limonene    
+ Certified Organic, > z divoce rostoucích bylin, ~ Selektivně sbírané byliny *Denní hodnota nestanovena ,  Poměr bylin 1:3

Žádný materiál použitý v tomto produktu neobsahuje a ani není odvozen z Genetically Modified Organisms (GMOs)
*Tento výrok nebyl hodnocen Food and Drug AdministrationTento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci.

Metal Magic- návod použití

Použijte 4 obsahy kapátka z Metal Magic ®, 3 krát denně po dobu 2-6 týdnů. Opakujte podle potřeby. (Po počátečních 6 lahvičkách Metal Magic ® detoxikace, stačí 2-lahvičky pro detoxikaci ročně a to by mělo být vše, co je nutné pro údržbu a vyloučení těžkých kovů.  (Ve zvláštních případech byste si měli používat 6 lahviček Metal Magic ® detox častěji)

Poznámka: při 12 kapátcích denně, každá láhev Metal Magic ® vydrží cca 1 týden.2 lahvičky vydrží pro detoxikaci dva týdny.6 lahviček vydrží pro detoxikaci přibližně na šest týdnů.Poznámka:
Teorie účinku Metal Magic ® je, že funguje tak, že k odpojí elektrické vazby, které svazují nežádoucí prvky s tkání těla, a takto uvolněné prvky se poté vyloučí močí z těla. Nemá žádný vliv na rtuť v  zubní výplni nebo chirurgicky implantované kovové stehy nebo desky či hřebíky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení