Vitamin D3, 1,000 IU 250 softgels

Life Extension

0030

Nový produkt

390 Kč s DPH

Udržování zdravé hladiny vitamínu D3 má přitom celou řadu zdravotních přínosů: 
  • pomáhá udržovat kognitivní funkce
  • podporuje zdravé kosti a svaly
  • posiluje imunitní systém
  • podporuje kardiovaskulární zdraví
  • udržuje krevní tlak v normálním rozmezí 

Více informací

Vitamin D3 může být přijímán člověkem přes kůži při vystavení slunečnímu světlu. Vzhledem k zimě, povětrnostním podmínkám a používání opalovacích krémů, může být schopnost těla produkovat dostatečné množství vitamínu D omezena. Tyto faktory zdůrazňují, že je důležité brát vitamin D. Vitamin D již dlouho poskytuje významnou podporu pro zdravou hustotu kostí.  Bylo prokázáno, že vitamín D hraje významnou roli v podpoře zdravého imunitního systému. Výsledky výzkumu ukázaly, že nedostatek vitaminu D je spojen s běžnými problémy související s věkem.

Aktuální hladiny vitaminu D jsou u lidí velmi nízké. Prominentní nutriční vědci doporučují zvýšit denní příjem na 1000 (25mg) až 10000 IU (250mg) pro dospělé. Life Extension doporučuje, aby zdravý dospělý člověk doplňovat každý den nejméně 2000 IU (50mg) vitaminu D. Starší dospělý mohou mít prospěch z vyšší dávky, jako 5000 IU (125mg) denně až 10.000 IU (250mg) denně. Cílem užívání doplňku vitamin D, je dosažení optimální úrovně vitamínu D v krvi. Krevní test může pomoci určit další množství vitaminu D. 

Upozornění:

Určeno pouze pro dospělé.
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Není náhradou pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

20 jiné produkty ve stejné kategorii

Blog