Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.

Vegan D3- vitamin, 4000 IU, 100 kapslí

Doplněk stravy, 100 kapslí

Přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normální struktury kostí, k udržení normální funkce svalů, k udržení normálního stavu zubů

Můžeme doručit do:
3.06.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 352
430 Kč
Kategorie: Elexir
Hmotnost: 0.43 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

S aktivním vitamínem D extrahovaným z lišejníku, který přirozeně roste na skalách a balvanech. Vzhledem k tomu, že slunce nesvítí po celý rok, doporučuje se příjem vitaminu D prostřednictvím doplňků stravy. Vitamin D3 se doporučuje zejména veganům, protože veganská strava má velmi málo přirozených zdrojů vitaminu D. Kapsle je vyrobena z celulózy, rostlinného materiálu, který je extrahován z buněčných stěn rostlin. 4000 IU vitaminu D na kapsli.

 

Vitamínu D máme nedostatek

Vitamin D se tvoří v kůži při vystavení slunečnímu záření, a protože slunce není po celý rok, nebo se příjem přirozeného vitamínu D v letních měsících blokuje používáním opalovacích krémů, doporučuje se příjem vitaminu D prostřednictvím doplňků stravy. Vitamín je živina rozpustná v tucích, která se vstřebává kůží a transportuje do jater a ledvin k další syntéze na aktivní formu vitamínu D3 (cholekalciferol). Vitamin D má v těle několik důležitých funkcí, včetně metabolismu fosfátů a vápníku, regulace rovnováhy vápníku v kostech a zubech, udržování funkce nervového systému a imunitního systému atd.

Ovlivňuje důležité systémy v těle

Vitamin D má schopnost ovlivnit několik buněčných funkcí těla, což následně ovlivňuje naše zdraví mnoha různými způsoby. Vitamin D má důležitou roli v regulaci hladiny vápníku a fosfátu v krvi, hormonální rovnováhu do určité míry reguluje vitamin D a vitamin je také potřebný pro normální fungování nervového systému a svalů. Vitamin D ovlivňuje bílé krvinky, které mají důležitou funkci pro imunitní systém a mohou tak posílit obranyschopnost organismu. Studie také ukázaly, že doplňování vitaminu D přispělo ke zlepšení nálady, snížení rizika obezity a mnoho dalších..

Veganská strava chudý zdroj vitamínu D

Dominantními zdroji pro příjem vitaminu D3 prostřednictvím stravy jsou především ryby, ale také drůbež a vejce. Těm, kteří volí veganskou stravu, zbývá opravdu jediný přírodní zdroj, a to lesní houby. Nicméně některé potraviny, jako například ovesné nápoje, jsou dnes obohaceny o vitamín D.

 

Složení:

PROHLÁŠENÍ ZA DENNÍ DÁVKU

1 kapsle

DRI*

Vitamín D3 (z lišejníku)

100 µg (4000 IU)

2000 %

*% denního referenčního příjmu

Maltodextrin, rostlinná celulózová kapsle, vitamín D3 (rostlinný cholekalciferol z lišejníku), protispékavé látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

 

Doporučená denní dávka pro dospělé: 1 kapsle denně s jídlem.

Počet dávek v balení: 100

Hmotnost obsahu: 42,5g

Upozornění: Doporučený denní příjem by neměl být překročen. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu, ale měly by být kombinovány s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životním stylem. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 250C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost do: uvedena na etiketě

Šarže: uvedena na etiketě

Výrobce: Elexir Pharma AB

Dovozce: Nutristamina s.r.o., Mírová 98, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu