Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.

Antibakterin - medium, 1l

Koloidní stříbro, 1l

Antibakterin je výrazně baktericidní prostředek. Nejúčinnější je aplikace přímo na zasaženou oblast, ať už se jedná o pracovní desku kuchyňského stolu, nebo živý organizmus. Tam, kde Antibakterin může působit přímo, dosahuje nejlepších účinků

Můžeme doručit do:
3.06.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 370
500 Kč
Kategorie: Antibakterin
Hmotnost: 1 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Stříbro o čistotě min. 0,9999 ve formě koloidní disperze v ultračisté vodě. Je nejstarší a nejuniverzálnější prostředek proti mikroorganizmům, který má současný svět k dispozici.

Koloidní stříbro se smí aplikovat jako dezinfekční, baktericidní a virucidní prostředek na všechny možné povrchy vystavené ataku patogenů.

Povolený způsob užití je vstřikování do nosu, krku, uší, pochvy a kapáním do očí.

Povolené je i vstřebávání ústní sliznicí. Je vhodné Antibakterin nechat v ústech nejméně 3 minuty, nejlépe tak dlouho, dokud je při občasném zašplouchání v ústech cítit hořká chuť. Potom podle čl. 7 odst. 3 nařízení (EU) č. 1169/2011 vás nabádáme k VYPLIVNUTÍ zbytku. Doporučujeme aplikaci hned při prvních příznacích (pálení v nose, v krku,...). Obvykle stačí 2-3 střiky z aplikátoru na postiženou oblast. Toto je možné několikrát dle potřeby opakovat.

Upozornění:

  • V rozporu s informacemi uváděnými o koloidním stříbru na internetu, naše koloidní stříbro může, ale i nemusí mít zlatavou barvu. Je to způsobeno tím, že velmi malé částice stříbra (kolem 0,5 nm) ze světelného spektra pohlcují indigovou část a zbytek spektra se jeví zlatě. Více se lze dočíst na internetu (viz. teorie plazmonů).
  • Množství Antibakterinu 500 ml a větší uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Antibakterin nemohou kontaktně používat osoby se zvýšenou citlivostí na metalické stříbro. Může vyvolávat alergické reakce.
  • Od 1.1.2010 v je EU z důvodu chybějících standardů a nedostatečně prokázané účinnosti povolen prodej preparátů na bázi koloidní disperze stříbra POUZE PRO VNĚJŠÍ UŽITÍ!

Obsah: Ultračistá voda, Ag minimální čistoty 99,99% bez dalších příměsí (1000 ml)

Dávkování a způsob podávání: Pouze pro vnější užití. Obvykle stačí 2-3 střiky z aplikátoru na postiženou oblast. Toto je možné několikrát dle potřeby opakovat.

Skladování: Dlouhodobé uchovávání přípravku je vhodnější v temnu, mimo zdroje elektromagnetického záření (mobily, monitory,...) a mimo přímý dosah topných těles. Při skladování je důležitá stálá teplota, kolísání teploty má za následek aglomeraci částic a tím pádem snižování účinnosti. Takto skladovaný Antibakterin neztrácí účinnost po dobu minimálně 1 roku.

Výrobce: Antibakterin. Vyrobeno v laboratořích firmy COLD FUSION

Minimální trvanlivost: Doporučená spotřeba do 1 roku od data výroby

Nejsou známy interakce s žádnými léky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu