Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.

Antibakterin - strong, 50ml

Koloidní stříbro, 50ml

Má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Nanočástice stříbra jsou účinnou látkou proti anaerobním i aerobním mikroorganizmům, jako jsou bakterie, některé viry a některé mykózy

Můžeme doručit do:
25.06.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 361
200 Kč
Kategorie: Antibakterin
Hmotnost: 0.05 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Stříbro o čistotě min. 0,9999 ve formě koloidní disperze v ultra čisté vodě. Nejstarší a nejuniverzálnější prostředek proti bakteriím a virům, který má současný svět k dispozici. Má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Nejúčinnější je aplikace přímo na zasaženou oblast. Tam, kde Antibakterin může působit přímo, dosahuje velmi pozoruhodných účinků. 

Upozornění:

  • Od 1.1.2010 v je EU z důvodu chybějících standardů a nedostatečně prokázané účinnosti povolen prodej preparátů na bázi koloidní disperze stříbra pouze pro vnější užití.
  • V rozporu s informacemi uváděnými o koloidním stříbru na internetu, naše koloidní stříbro může, ale i nemusí mít zlatavou barvu. Je to způsobeno tím, že velmi malé částice stříbra (kolem 0,5 nm) ze světelného spektra pohlcují indigovou část a zbytek spektra se jeví zlatě. Více se lze dočíst na internetu (viz. teorie plazmonů).
  • Množství Antibakterinu 500 ml a větší uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Antibakterin nemohou kontaktně používat osoby se zvýšenou citlivostí na metalické stříbro. Může vyvolávat alergické reakce.

Obsah: Ultračistá voda, Ag minimální čistoty 99,99% bez dalších příměsí (50ml)

Dávkování a způsob podávání: POUZE PRO VNĚJŠÍ UŽITÍ. Obvykle stačí 2-3 střiky z aplikátoru na postiženou oblast. Toto je možné několikrát dle potřeby opakovat.

Skladování: Dlouhodobé uchovávání přípravku je vhodnější v temnu, mimo zdroje elektromagnetického záření (mobily, monitory,...) a mimo přímý dosah topných těles. Při skladování je důležitá stálá teplota, kolísání teploty má za následek aglomeraci částic a tím pádem snižování účinnosti. Takto skladovaný Antibakterin neztrácí účinnost po dobu minimálně 1 roku.

Minimální trvanlivost: Doporučená spotřeba do 1 roku od data výroby

Výrobce: Antibakterin. Vyrobeno v laboratořích firmy COLD FUSION

Nejsou známy interakce s žádnými léky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu