Baseline Nutritionals

Přes půl desetiletí, tisíce mužů a žen ve více než 40 zemích obnovili své zdraví s těmito zázračně poskládanými vzorci. Použití patentovaného procesu objeveného Jon Barronem dělá jeho bylinné tinktury o 50 % silnější než jakékoli jiné srovnatelné produkty na světě . Společně prohledali svět pro co nejvyšší kvalitu a našli ekologické, divoce rostoucí byliny . Pokud jde o účinnost těchto produktů na vaše zdraví , kompromis není možný .

Baseline Nutritionals  Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Hledáte nekompromisní doplněk zpomalující stárnutí? Pak musíte vyzkoušet Baseline Nutritionals'® Ever Young™- anti-aging výživa a ochrana pro každou jednotlivou buňku a orgán ve vašem těle.

2 590 Kč

Glucotor® v.2 Přípravek pomáhá vašemu tělu udržet zdravou hladinu cukru v krvi a optimalizovat metabolizmus glukózy. Pomáha snižovat tzv. glykemické špičky. Podporuje funkci slinivky břišní a jater.

1 570 Kč

Immunify Výrazná pomoc Vašemu imunitnímu systému.

1 040 Kč

Pokud máte obavy z těžkých kovů, zkuste Baseline Nutritionals'® Metal Magic®- doplněk, který podporuje schopnost vašeho těla zbavit senežádoucích prvků.

1 040 Kč

Probiotické doplňky podporují růst prospěšných bakterií a pomáhají překonat trávicí poruchy. Baseline Nutritionals'® komplexní vzorec Probiotics Formula™ nabízí vyvážené spektrum zdravých bakterií pro každý centimetr vašeho zažívacího traktu pro vaše zdravé střevo.

1 040 Kč

Super ViraGon® podpodruje imunitní systém, který pomáha našemu tělu bojovat proti enviromentálním chorobám.

1 040 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek