Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €. Ke každé objednávce od nás dostanete malou pozornost zdarma.

Jarní balíček - Zdravá střeva

Zdraví začíná ve střevech, a proto jsme pro vás připravili jarní výhodný balíček pro zdraví střev a silnou imunitu. 

Nutribiotic + Nutriprobiotika & Aquastamina zDARma

Můžeme doručit do:
24.04.2024
Skladem (3 ks)
Kód: 582
1 790 Kč –15 % 1 520 Kč
Kategorie: Výhodné balení
Hmotnost: 0.5 kg
Jarní balíček - Zdravá střeva
Novinka Tip
1 790 Kč –15 %
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Jaro je nejvhodnějším obdobím pro detoxikaci těla. Pokud tápete ve výběru těch správných produktů, rozhodli jsme se připravit balíčky, které jsou poskládané z produktů, které spolu hrají symfonii pro vaše trávící ústrojí. 

 

Střeva: domov našeho zdraví

Ať už si to chceme přiznat, nebo ne, naše pohoda a spokojenost nespočívají jen v našem srdci, ale také v našich střevech. Je to jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla a v mnoha ohledech centrum našeho zdraví.

Prostřednictvím jeho četných závitů se nejen zužitkovává potrava a likviduje nežádoucí odpad. S plochou 300 až 500 metrů čtverečních je střevní sliznice největší ohraničenou plochou našeho těla. Je domovem dobrých bakterií, které brání šíření choroboplodných zárodků. Tlusté střevo je domovem většiny těchto střevních bakterií: Nachází se v něm přibližně 400 různých druhů bakterií. Jejich celkový počet se odhaduje na 10 bilionů

Střevní bakterie nejen podporují trávení, ale také produkují různé živiny, které jsou pro tělo užitečné. Patří mezi ně například vitaminy B2, B12 a K a také biotin a kyselina listová. Některé střevní bakterie také neutralizují toxické látky. Takzvaná střevní flóra je tedy nesmírně důležitá pro naši imunitní obranu.

 

Nutribiotic- Tato směs vláknin podporuje růst přátelských bakterií a správnou funkci střev, snižuje pocit nadýmání, pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle- glykemická špička tak nebude rychle vyskakovat a klesat, což může způsobovat únavu, obezitu, diabetes a další. Vyvažuje mikrobiom a vyrovnává hladinu cholesterolu. Prospěšné bakterie podporují imunitní systém, pomáhají k lepší náladě, vytrvalosti a celkovému zdraví. Vláknina má také unikátní schopnost zasytit na dlouhou dobu. Nutribiotic obsahuje hned několik druhů vlákniny, například ovesnou mouku, rezistentní banánový škrob, inulin, nebo psylium. Neobsahuje GMO ani lepek. 

 

Nutriprobiotika- Probiotika by měla být určitou rutinou každého z nás. Alfou a omegou je užívání probiotik spolu s antibiotiky. A jaké výhody má užívání probiti na denní bázi pro každého z nás? Probiotika pomáhají udržovat rovnováhu bakterií ve střevním traktu, což může vést k lepšímu trávení a lepší absorpci živin. Zdravá střevní mikroflóra může pomáhat posilovat imunitní systém, což může vést k nižšímu riziku infekcí a chorob. Některé probiotika mohou pomáhat v prevenci a léčbě průjmů, včetně infekčních průjmů a průjmů způsobených užíváním antibiotikNěkterá probiotika mohou pomoci lidem s intolerancí na laktózu trávit mléčné výrobky.Určité druhy probiotik mohou pomoci při léčbě určitých kožních problémů, jako je akné nebo ekzémProbiotika mohou být prospěšná pro ženy k udržení zdravé vaginální mikroflóry a prevenci vaginálních infekcí. Některá probiotika mohou pomoci snižovat zánětlivé procesy v těle, což může být užitečné při podpoře zdraví srdce a snižování rizika určitých chronických onemocnění.

 

Zajímavost o našich Nutriprobiotikách na závěr:

Mimochodem, jeden ze 400 druhů bakterií se z podzimního lesa přesunul přímo do našeho tlustého střeva: Bacillus subtilis. Tato bakterie vzniká při rozkladu listů. Pokud je rozvířena například chůzí, vznáší se asi dva metry nad zemí, kde ji člověk vdechuje. V našem těle přežívá asi dva týdny, ale za tuto krátkou dobu vyčistí střevní trakt: Podporuje vstřebávání živin a účinně se brání bakteriím, které způsobují špatné trávení, intolerance nebo dokonce nežádoucí imunitní reakce. Není divu, že se po procházkách v lese cítíme tak dobře!

Jen velmi málo dodavatelů doplňků stravy má tuto superhvězdu mezi bakteriemi ve svém sortimentu. Nutriprobiotika přináší sílu 18 kmenů probiotických bakterií do vašich střev. Každý den pro vás a vaši pohodu pracuje 20 miliard jednotek v čele s Bacillus subtilis - osvěžující procházka lesem v kapsli! Pro ještě větší účinnost jsme do našeho výrobku přidali inulin. Ten zajišťuje, že se cenné střevní bakterie také pilně množí.

 

 Ne nadarmo se říká mikrobiom = mozek imunity!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu