Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €. Ke každé objednávce od nás dostanete malou pozornost zdarma.

Jarní balíček - Trávení bez starostí

Zdraví začíná ve střevech, a proto jsme pro vás připravili jarní výhodný balíček pro zdraví střev a silnou imunitu. 

Colon Detox + DigestiZymes & Aquastamina zDARma

Můžeme doručit do:
24.04.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 583
1 590 Kč –15 % 1 350 Kč
Kategorie: Výhodné balení
Jarní balíček - Trávení bez starostí
Novinka Tip
1 590 Kč –15 %
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Jaro je nejvhodnějším obdobím pro detoxikaci těla. Pokud tápete ve výběru těch správných produktů, rozhodli jsme se připravit balíčky, které jsou poskládané z produktů, které spolu hrají v symfonii pro vaše trávící ústrojí. 

 

Střeva: domov našeho zdraví

Ať už si to chceme přiznat, nebo ne, naše pohoda a spokojenost nespočívají jen v našem srdci, ale také v našich střevech. Je to jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla a v mnoha ohledech centrum našeho zdraví.

Prostřednictvím jeho četných závitů se nejen zužitkovává potrava a likviduje nežádoucí odpad. S plochou 300 až 500 metrů čtverečních je střevní sliznice největší ohraničenou plochou našeho těla. Je domovem dobrých bakterií, které brání šíření choroboplodných zárodků. Tlusté střevo je domovem většiny těchto střevních bakterií: Nachází se v něm přibližně 400 různých druhů bakterií. Jejich celkový počet se odhaduje na 10 bilionů

Střevní bakterie nejen podporují trávení, ale také produkují různé živiny, které jsou pro tělo užitečné. Patří mezi ně například vitaminy B2, B12 a K a také biotin a kyselina listová. Některé střevní bakterie také neutralizují toxické látky. Takzvaná střevní flóra je tedy nesmírně důležitá pro naši imunitní obranu.

 

Colon Detox- Přípravek pro udržování normálního stavu a funkce tlustého střeva. Psyllium podporuje funkci trávicího a střevního traktu. Příznivě působí na cévní systém, pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků a cholesterolu. Zelený jíl a aktivované uhlí jsou tradiční složky střevních směsí. Proskurník podporuje trávení a střevní funkce. Jilm působí blahodárně na střevní systém. Fenykl podporuje vylučování hlenu na sliznicích, příznivě ovlivňuje trávení. Usnadňuje vylučování odpadních látek z těla, je vhodný k pročištění organismu. Lékořice pomáhá udržovat normální trávení. Produkt neobsahuje lepek, GMO, vhodný pro vegany.

 

DigestyZymes- užívání může pomoci zlepšit trávení, zmírnit potíže, jako jsou nadýmání, pálení žáhy a průjem, a zvýšit vstřebávání živin. DigestivZymes obsahuje enzymy, které se vyskytují přirozeně v těle a hrají klíčovou roli v trávicím procesu. Tyto enzymy pomáhají rozkládat potravu na jednodušší složky, což umožňuje tělu efektivně absorbovat živinyTělo produkuje některé trávící enzymy samo, jako jsou amyláza a lipáza, zatímco jiné enzymy jsou přítomny v potravě, jako například pepsin.

Typy trávících enzymů: Existuje několik typů, včetně:

  • Amyláza: Rozkládá sacharidy (škrob) na jednoduché cukry.
  • Pepsin: Rozkládá bílkoviny na aminokyseliny v žaludku.
  • Lipáza: Rozkládá tuky na mastné kyseliny.
  • Laktáza: Rozkládá laktózu (mléčný cukr)

 Ne nadarmo se říká mikrobiom = mozek imunity!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu