Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €. Ke každé objednávce od nás dostanete malou pozornost zdarma.

ME NO! Menopause balance, 120 kapslí

Doplněk stravy, 120 kapslí

Proti návalům horka, pocení, neklidu a podrážděnost

Jedinečná kombinace brutnákového oleje, kořene yam a červeného jetele

S organickým brutnákovým olejem bohatým na GLA. ME NO! je doplněk stravy pro ženy v menopauze

Můžeme doručit do:
24.04.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 322
820 Kč
Kategorie: Elexir
Hmotnost: 0.84 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Me no! Obsahuje unikátní kombinaci červeného jetele, kořene yam a organického oleje z brutnáku lékařského. Kořen yam a červený jetel pomáhají udržovat klidnou menopauzu. Tyto bylinky pomáhají ženám zvládat příznaky spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost. Brutnákový olej obsahuje vysoký obsah známé mastné kyseliny gla (gama-linolenová), která podle studií vykazuje mnoho zdravotních benefitů.

 

Červený jetel

Jetel červený je tradiční léčivá rostlina, která divoce roste na loukách po celém švédsku a je dobře známá pro svou schopnost pomáhat ženám v menopauze. Červený jetel obsahuje látky zvané fytoestrogeny, jsou to látky podobné našemu vlastnímu estrogenu a pomáhají udržovat klidnou a pohodlnou menopauzu. Červený jetel pomáhá ženám zvládat příznaky spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Kořen yam s diosgeninem prokazatelně zmírňuje symptomy menopauzy

Kořen yam (dioscorea villosa) prokazatelně zmírňuje příznaky menopauzy. Kořen yam má dlouhou a dobře zdokumentovanou historii jako léčivá rostlina mezi jihoamerickými indiány. Bylo zjištěno, že kořeny a hlízy rostliny obsahují zajímavou látku zvanou diosgenin. Během 40. Let 20. Století rostlina zaujala vědce a dnes se tvrdí, že kořen yam přispívá ke klidné a pohodlné menopauze se zaměřením na zmírnění neklidu a podráždění.

Vyrovnává hormony

Diosgenin obsahuje prekurzory toho, co vědci nazývají „mateřský hormon“ dhea. Skutečnost, že se používá termín "mateřský hormon", je způsobena tím, že dhea může být přeměněn na několik hormonů, jako je estrogen, testosteron, progesteron a kortizol. Kořen yam je jednou z rostlin, o kterých je známo, že přirozeně obsahují nejvyšší koncentraci fytonutrientů – látky, která je potřebná k tomu, aby fytoestrogeny optimálně fungovaly.

Brutnákový olej – bohatý na mastné kyseliny gla

Brutnák lékařský obsahuje přirozeně vysoké hladiny kyseliny gama-linolenové (gla). Normálně se mluví o pupalkovém oleji a oleji z černého rybízu jako o dobrých zdrojích gla, ale faktem je, že brutnák lékařský obsahuje až 20 % gla, což je asi dvakrát více než jiné zdroje gla. Právě tento vysoký obsah gla činí brutnák tak zajímavým pro výzkum zaměřený na gla.

Podpora vitamínu b6

ME NO! Je doplněn o vitamín b6, který pomáhá regulovat hormonální aktivitu. B6 také přispívá k udržení normální psychické funkce, normálnímu energetickému obratu a ke snížení únavy a vyčerpání.

 

Složení:

Deklarace na denní dávku

2 kapsle

DRI*

4 kapsle

DRI*

Olej z brutnáku lékařského

1100 mg

**

2200 mg

**

- z toho polynenasycené mastné kyseliny

660 mg

**

1320 mg

**

- z toho GLA (kyselina gama-linolenová)

240 mg

**

480 mg

**

Extrakt z červeného jetele

100 mg

**

200 mg

**

- z toho isoflavony

40 mg

**

80 mg

**

Jam

60 mg

**

120 mg

**

- z toho diosgenin

12 mg

**

24 mg

**

Vitamín B6

1,4 mg

100%

2,8 mg

200 %

*denního referenčního příjmu **DRI nebylo stanoveno

Složení: Olej z brutnáku lékařského ( Borago officinalis ), rybí želatina, extrakt z červeného jetele ( Trifolium pratense ), stabilizátor (glycerol, oxid křemičitý), extrakt z kořene yam ( Dioscorea villosa ), antioxidant (alfa-tokoferol, extrakt z rozmarýnu), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), činidlo pro povrchovou úpravu (včelí vosk), barvivo (barva cukru).

 

Doporučené dávkování pro ženy v menopauze: 4 kapsle denně po dobu 3 měsíců, poté lze dávku snížit na 2 kapsle denně.

Upozornění:

Pokud užíváte léky na regulaci hormonů, poraďte se před užitím tohoto doplňku se svým lékařem. Doporučený denní příjem by neměl být překročen.

Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu, ale měly by být kombinovány s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životním stylem. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Hmotnost obsahu: 84 g

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 250C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost do: uvedena na etiketě

Šarže: uvedena na etiketě

Výrobce: Elexir Pharma AB

Dovozce: Nutristamina s.r.o., Mongolská 1546/2, 708 00 Ostrava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu