Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €. Ke každému nákupu nad 2.000,- navíc obdržíte malou pozornost. 🤩

PalmettoGuard ® Saw Palmetto, Nettle Root and Beta-Sitosterol, 60 softgels

Doplněk stravy

Podporuje zdraví mužské prostaty, zdraví močových cest a zdravý metabolismus hormonů

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 343
830 Kč
Kategorie: Life Extension
Hmotnost: 0.94 kg
Položka byla vyprodána…
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Plody pilovníku (Serenoa repens) jsou bohaté na bioaktivní vysokomolekulární sloučeniny, včetně beta-sitosterolu. Bylo prokázáno, že inhibuje aktivitu alfa-adrenergních receptorů (pro podporu normálního průtoku moči) a pomáhá regulovat zánět v prostatě.

DeepExtract™ je patentovaná technologie extrakce CO2, která přesně odráží složení prvotřídních, zralých plodů saw palmetto. Výsledkem je vynikající složení obsahující klíčové složky ve vyšších koncentracích než mnohé jiné extrakty.

Složení:

Super Saw Palmetto/Nettle Root Formula with Beta-Sitosterol kombinuje USPlus saw palmetto CO2 DeepExtract s extraktem z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), bóru a rozmarýnu pro podporu zdravé prostaty. Testosteron se s přibývajícím věkem mužů ve vyšší míře přeměňuje na estrogen.Buňky prostaty jsou citlivé na růstové účinky estrogenu. Kořen kopřivy pomáhá podporovat buňky prostaty proti nadměrné hladině estrogenu.

Kopřiva dvouodomá:    Má močopudné a protizánětlivé účinky. Působí proti tvorbě močových a ledvinových kamenů. Je účinná při léčbě zánětů a nemocí močových cest. Čistí krev a podporuje krvetvorbu. Má dobrý vliv na játra, slezinu, žlučník i plíce. Snižuje hladinu cukru v krvi. Posiluje nervový systém. Harmonizuje látkovou výměnu.

Bór: je důležitý především jako podpora kostí. Pozitivní vliv má také na funkce mozku, pomáhá regulovat inzulin, pomáhá ledvinám v jejich správné funkci.

Rozmarýn: Podporuje normální trávení. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu (imunitní systém)příznivě působí při potížích s játry, ledvinami a močovými cestami. Působí jako přírodní antioxidant. Pročišťuje organismus

Váha gel. Tablety: 0,53g

V jedné tobolce:

Extrakt Saw Palmetto CO2 (ovoce) [poskytuje 136 mg celkových mastných kyselin] 160mg, Beta-sitosterol (z borovice) 45mg, Výtažky z kopřivy dvoudomé a kopřivy dvoudomé (kořen) 120mg, Bór (jako Albion® bororganický glycin) 1,5mg, Rozmarýnový extrakt (list) 400mcg

Další složky: dýňový olej, želatina, glycerin, slunečnicový lecitin, čištěná voda, včelí vosk, maltodextrin, barvivo karob.

Bez GMO

60 gel. tablet v jednom balení

Dávkování a použití:

Doporučená denní dávka je jedna gel. tableta ráno a jedna gel. tableta večer nebo podle doporučení lékaře. Tento výrobek lze užívat s jídlem nebo bez jídla.

Upozornění:

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU. Pokud se léčíte se zdravotním problémem nebo jste těhotná či kojící, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Skladování:

Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Minimální trvanlivost do: Uvedeno na obalu

Vyrobeno v USA

Dovozce: NUTRISTAMINA s.r.o. – Mongolská 1546/2, 708 00 Ostrava

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu