Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.

Q10 Coenzym, 100mg, 60 kapslí

Doplněk stravy, 60 kapslí

Snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k normálnímu energetickému obratu. 100 mg Q10 v jedné kapsli

Můžeme doručit do:
3.06.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 319
440 Kč
Kategorie: Elexir
Hmotnost: 0.45 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Elexir Pharma Coenzyme Q10 je doplněk stravy se 100 mg Q10, vitaminem C a vitaminem B2 (riboflavin). Tyto vitamíny přispívají k energii a snížení únavy: vitamín B2 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamin C a vitamin B2 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání, stejně jako k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C také přispívá k normální funkci imunitního systému.

Q10

Q10, který se také nazývá koenzym Q10 nebo ubichinon, se nachází ve všech buňkách těla. Nejvyšší koncentrace se nachází v srdci, mozku a svalech, ale také střevní sliznice, ledviny a játra mají přirozeně vyšší obsah Q10. Tělo má schopnost produkovat Q10 samo, ale tato schopnost s přibývajícím věkem klesá. Vzhledem k tomu, že zvířata a rostliny také produkují Q10, získáváme jej také stravou. Funkce koenzymu znamená, že látka přispívá k aktivitě enzymu, aniž by byla sama spotřebována, tj. koenzym lze „znovu použít“ k aktivaci několika enzymových procesů v těle.

 

Energie a snížená únava

Vitamin C je všestranný vitamin, který ovlivňuje energetický metabolismus i imunitní systém. Výzkum ukazuje, že vitamin C aktivně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normální funkce imunitního systému. Stejně tak vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

 

Extra podpora B2

Riboflavin (vitamín B2) také podporuje energii tím, že přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a snižuje únavu a vyčerpání. Stejně jako vitamín C má i vitamín B2 schopnost přispívat k ochraně buněk před takzvaným oxidačním stresem, tedy biochemickými procesy, při kterých kyslíkové sloučeniny, které si tělo samo vytváří (vedlejší účinek životně důležitého kyslíku, který dýcháme), mohou buňky poškodit. a orgány.

 

Složení:

PROHLÁŠENÍ ZA DENNÍ DÁVKU:

1 kapsle

DRI*

Koenzym Q10

100 mg

nepotvrzeno

Lecitin

50 mg

nepotvrzeno

Vitamín C

25 mg

31 %

Riboflavin

1,4 mg

100%

*% denního referenčního příjmu

Složení: Bio** lněný olej ( Linum Usitatissimum ), želatina (hovězí), ubichinon (koenzym Q10), stabilizátor (glycerol), vitamín C, riboflavin, lecitin ( sója ), barviva (oxidy železa a hydroxidy železa).
**SE-EKO-06

Doporučená denní dávka pro dospělé: 1 kapsle denně s jídlem

Počet dávek v balení: 60

UPOZORNĚNÍ:

Doporučený denní příjem by neměl být překročen. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu, ale měly by být kombinovány s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životním stylem. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Hmotnost obsahu: 45 g

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 250C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost do: uvedena na etiketě

Šarže: uvedena na etiketě

Výrobce: Elexir Pharma AB

Dovozce: Nutristamina s.r.o., Mongolská 1546/2, 708 00 Ostrava

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu