Nakupte nad 2.000,- a dopravu máte ZDARMA. Pro ostatní země EU doprava ZDARMA nad 163 €.

Zink Organisk, 100 tablet

Doplněk stravy, 100 tablet

Přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidací, k udržení normálního stavu vlasů, kůže a nehtů a také k normální plodnosti a reprodukci

Obsahuje zinek z organických zdrojů a extrakt z černého pepře (Bioperine®), který zvyšuje vstřebávání

Můžeme doručit do:
3.06.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 316
290 Kč
Kategorie: Elexir
Hmotnost: 0.35 kg
Aquastamina
Aquastamina
Jsme jediní výrobci v Evropě. Vodíková voda s negativním nábojem až -630 mV.
doktor
MUDr. Radan Gocal
Veškeré produkty jsou vybírány a schvalovány rodinným lékařem.
Univerzity
Univerzity
Úzce spolupracujeme s univerzitami, kde probíhá výzkum, vývoj i testování.

Zinek je důležitým minerálem pro imunitní systém. Zinek v těle působí jako antioxidant, tedy chrání buňky těla před oxidativním stresem. Zinek je také potřebný pro vstřebávání železa tělem ze stravy.

Nedostatek zinku ovlivňuje několik tělesných systémů

Navzdory skutečnosti, že zinek je životně důležitý minerál, mnoho lidí žije nevědomky s nedostatkem zinku. Přetrvávající a opakující se nachlazení, zhoršující se kvalita vlasů, kůže a nehtů a také žaludeční nevolnost jsou některé z indikací, které mohou naznačovat nízkou hladinu zinku v těle. Zinek je nezbytný pro normální fungování celé řady různých funkcí. Věděli jste například, že zinek je nezbytný pro trávení těla, což znamená, že nedostatek minerálů může vést k žaludečním křečím a nevolnosti?

Minerál pro imunitní systém a zrak

Zinek je důležitý minerál pro imunitní systém a je potřebný pro normální fungování různých enzymů v těle. Zinek přispívá k hojení tělesných ran a je potřebný pro kvalitní pokožku, vlasy a nehty. Bylo prokázáno, že lidé s akné a jinými kožními problémy si často všimnou pozitivního rozdílu po aplikaci, či užití zinkového doplňku. V těle působí zinek jako antioxidant a chrání buňky před oxidativním stresem. Zinek je také potřebný pro metabolismus kyslíku, bílkovin a sacharidů a pro zdravou kostru. Oči jsou závislé na normální hladině zinku v těle, aby naše schopnost vidět vůbec fungovala. Vzhledem k tomu, že zinek má důležitou funkci v buněčném jádru a ovlivňuje náš genetický materiál, je také klíčovým minerálem pro mnoho dalších funkcí v těle. Vitamin D a hormony, které řídí růst a metabolismus, potřebují zinek, aby je tělo dokázalo asimilovat. Bylo prokázáno, že zinek je důležitý pro fungování našich pohlavních hormonů a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi. Zinek je také potřebný pro fungující plodnost a reprodukci.

Složení:

DENNÍ DÁVKA

1 tableta

DRI*

Zinek

25 mg

250 %

Extrakt z černého pepře (Bioperine®)

1,5 mg

nepotvrzeno

*% denního referenčního příjmu

Složení: Zahušťovadla (celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin), bisglycinát zinečnatý, citrát zinečnatý, síran zinečnatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnany vápenaté), extrakt z černého pepře Bioperine® ( P iper nigrum L. ), prostředek pro povrchovou úpravu (hydroxypropylmethylcelulóza).

 

Doporučená denní dávka pro dospělé: 1 tableta denně s jídlem

Počet dávek v balení: 100

UPOZORNĚNÍ:

Doporučený denní příjem by neměl být překročen. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu, ale měly by být kombinovány s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životním stylem. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Hmotnost obsahu: 35 g

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 250C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost do: uvedena na etiketě

Šarže: uvedena na etiketě

Výrobce: Elexir Pharma AB

Dovozce: Nutristamina s.r.o., Mírová 98, 703 00 Ostrava-Vítkovice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu